O nás

NAM Slovakia – dcérska spoločnosť českého výrobcu monitorovacích technológií

Vyvíjať softvér a hardvér sme začali už v roku 1990 a radíme sa medzi najstabilnejšie spoločnosti na trhu v Českej republike a na Slovensku.

Dodávame technológie pre dohľadové centrá, komunikačné prenosy dát a systémy pre monitorovanie mobilných objektov – vozidiel, strojov, majetku a osôb. Všetko nielen vyvíjame, ale aj sami vyrábame, a preto sme schopní pružne reagovať na špecifické požiadavky našich zákazníkov. O fungovanie technológií sa staráme 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

S čím ďalším vám môžeme pomôcť

Stráženie majetku

S prenosným GPS trackerom TICK môžete zabezpečiť proti krádeži objekty alebo majetok, ktorý inak ťažko ochránite, napr. je odložený v sklade, v garáži alebo zložený na záhrade. Stačí tracker umiestniť na strážený objekt a tracker potom sníma akékoľvek otrasy, náklon alebo manipuláciu. Pri poplachu pošle upozornenie do mobilnej aplikácie a vy môžete zasiahnuť alebo sledovať GPS polohu ukradnutého objektu.

Monitorovanie vozidiel

S našimi GPS jednotkami nainštalovanými do služobných áut budete mať prehľad o jazdách vozidiel, kto, kde, odkiaľ a kam ide. Všetky dáta si môžete zobraziť aj spätne. Systém ponúka automatickú tvorbu knihy jázd a taktiež zabezpečenie vozidiel formou okamžitej informácie o krádeži vozidla, nehode na parkovisku alebo havárii a jej priebehu.

Zaujalo vás HelpLivi?

Dajte nám vedieť. Prídeme k vám, všetko predvedieme, premeriame a spoločne navrhneme riešenie priamo pre vás.

NAM Slovakia, s.r.o.

Zvolenská cesta 179
974 05 Banská Bystrica

Telefon: +421 486 11 22 66
E-mail: info@nam.sk

IČO: 44638477
IČ DPH: SK2022773445
Spoločnosť je zapísaná  OR OS v Banskej Bystrici, oddiel Sro, vložka 16060/S