Dom s ošetrovateľskou službou

Pomoc, keď práve nie je nikto nablízku

Pri páde, pri náhlej nevoľnosti, pri prudkom zhoršení zdravotného stavu – v takých prípadoch potrebujú vaši klienti pomoc. A to nielen v byte, keď práve nie je prítomná žiadna ošetrovateľka, ale napríklad aj vonku pri prechádzke v parku. Potrebujú mať neustálu možnosť privolať si asistenciu, aby sa cítili v bezpečí. Personál musí byť rýchlo informovaní, aby mohol čo najskôr zasiahnuť. Je potrebné zaistiť vybavenie poplachov taktiež vo večerných a nočných hodinách. Naviac je dobré mať prehľad nielen o tiesňových stavoch, ale aj o pravidelných úkonoch starostlivosti o klienta, aby ste mali podklady pre evidenciu vašich činností.

Doprajte vašim klientom väčší pocit bezpečia

Privolanie pomoci

Tiesňové tlačidlá v rôznych variantoch umožnia vašim klientom privolať si pomoc odkiaľkoľvek - z postele, z kúpeľne, ak im na chodbe príde nevoľno alebo pri prechádzke po záhrade. Klientov môžete vybaviť aj vonkajším GPS tlačidlom, ktoré funguje aj mimo areál DSS. Ak ho v núdzi stlačia, uvidíte ich GPS polohu a môžete im zavolať a zaistiť pomoc.

Zabezpečenie budovy

Do systému môžete pripojiť aj detektory požiaru a úniku vody. V prípade poplachu pošlú okamžite informáciu do aplikácie HelpLivi.

Vybavenie poplachu

Poplachy personál vybavuje v bezpečnostnej mobilnej aplikácii, takže o poplachu vie, nech sa pohybuje kdekoľvek, a môže tak rýchlo zasiahnuť. Pokiaľ vo vašom DSS nemá kto vybavovať poplachy, napr. v popoludňajších/nočných hodinách, je možné v túto dobu poplachy automaticky smerovať napríklad na dispečing mestskej polície.

Správa a evidencia

Celý systém jednoducho nainštalujete a nastavíte vo webovej aplikácii. Nájdete tu kompletné prehľady o všetkom, čo sa dialo - o privolaní pomoci tlačidlami, o detekcii zvláštnych stavov (požiaru, vytopení) a o činnostiach personálu. Tie môžete evidovať vďaka NFC čipom umiestnených v byte klienta a NFC čítačke, ktorá je súčasťou mobilnej aplikácie ošetrovateľov.

Jednoduché a dostupné riešenie

Vyberte pre váš domov a klientov tieňové tlačidlá, detektory a NFC čipy podľa konkrétnych potrieb. Vybavte váš personál bezpečnostnou mobilnou aplikáciou. A potom už stačí len celý systém jednoducho nainštalovať a spravovať vo webovej aplikácii.

Produkty helplivi

Zaujal vás HelpLivi?

Dajte nám vedieť. Prídeme k vám, všetko predvedieme, premeriame a spoločne navrhneme riešenie priamo pre vás.

Chcete sa dozvedieť viac?