Domov pre seniorov

Bezpečnosť seniorov na prvom mieste

Aj keď je starostlivosť o klientov vo vašom domove komplexná, stane sa, že potrebujú pomoc, ak práve nie je žiadny personál na blízku. A to nielen v izbe na lôžku, ale napríklad aj pri pohybe vo vnútri budovy alebo vonku. Teda všade potrebujú mať možnosť privolať si pomoc.

Pre vás je dôležité, aby ste boli schopní rýchlo zasiahnuť a klientovi pomôcť. O poplachu potrebujete vedieť nie len na sesterni, ale všade, kde sa pohybujete. Pokiaľ niektorí vaši klienti so stratou orientácie nevedomky odchádzajú z domova, musíte na to byť upozornení, aby ste ich nemuseli zložito hľadať.

Naviac je dobré mať prehľad – čo sa stalo, kde sa to stalo a ako to bolo vyriešené, aby ste mali podklady pre evidenciu vašich činností.

HelpLivi zaistí kvalitnejšiu starostlivosť pre vašich klientov

Privolanie pomoci

Tiesňové tlačidlá v rôznych variantoch umožnia vašim klientom privolať si pomoc odkiaľkoľvek - z postele, na chodbe alebo pri prechádzke po záhrade.
Klientom, ktorí chodia aj mimo areál domova, dajte prenosné GPS tlačidlá a po stlačení uvidíte ich GPS polohu. Personál môže vďaka bezpečnostnej mobilnej aplikácii vybavovať poplachy, kdekoľvek sa práve pohybuje. V aplikácii vidí všetky potrebné informácie k tomu, aby mohol rýchlo a správne zaistiť pomoc.

Zabezpečenie budovy

Do systému môžete pripojiť aj detektory požiaru a úniku vody. V prípade poplachu pošlú okamžite informáciu do aplikácie HelpLivi.

Monitorovanie opustenia objektu

S HelpLivi môžete zabrániť odchodom osôb, ktoré sú dezorientované alebo trpia demenciou. Špeciálna kamera s funkciou detekcie tváre rozpozná, ak sa osoba bude snažiť odísť, a odošle o tom informáciu do systému HelpLivi. V mobilnej aplikácii sa vyvolá poplach a personál tak ihneď bude vedieť, kto a ktorým východom odchádza.

Správa a evidencia

Celý systém jednoducho nainštalujete a nastavíte vo webovej aplikácii. Akúkoľvek ďalšiu zmenu a prispôsobenie vykonáte za pár minút.
Vo webovej aplikácii nájdete ďalej kompletné prehľady o všetkom, čo sa dialo - o privolaní pomoci tlačidlami, o detekcii zvláštnych stavov (požiaru, vytopení) aj o činnostiach personálu. Tieto záznamy vám môžu slúžiť ako podklady pre kontrolu a evidenciu činností.

Jednoduché a dostupné riešenie

Vyberte pre váš domov a klientov tiesňové tlačidlá, detektory a NFC čipy podľa konkrétnych potrieb. Vybavte váš personál bezpečnostnou mobilnou aplikáciou. A potom už stačí len celý systém jednoducho nainštalovať a spravovať vo webovej aplikácii.

Produkty helplivi

Zaujalo vás HelpLivi?

Dajte nám vedieť. Prídeme k vám, všetko predvedieme, premeriame a spoločne navrhneme riešenie priamo pre vás.

Chcete sa dozvedieť viac?

Vizualizace HelpLivi