Terénna služba

V bezpečí ako doma, tak vonku

Vaši klienti sa chcú cítiť v bezpečí a mať možnosť privolať si pomoc, keď nie je v blízkosti žiadny iný člen domácnosti alebo ošetrovateľka. To isté platí pre vašich zamestnancov, ktorí pracujú v sociálne vylúčených spoločenstvách alebo s rôznymi problematickými osobami. O poplachu musia okamžite vedieť zodpovedné osoby alebo dispečing, aby bolo možné čo najrýchlejšie zasiahnuť. Naviac je dôležité evidovať jednotlivé úkony ošetrovateľskej starostlivosti u klienta.

Ochráňte vašich klientov aj vašich zamestnancov

Privolanie pomoci

Dodajte vašim klientom GPS tlačidlá, ktoré môžu nosiť na krku alebo na ruke a privolajú si s nimi pomoc odkiaľkoľvek. Pokiaľ sú v núdzi stlačia tlačidlo, uvidíte ich GPS polohu a môžete im späť zavolať a zaistiť pomoc. Je taktiež možné pridať pevné/prenosné tlačidlá a ďalšie detektory (dymu a úniku vody) priamo do bydliska seniora.

Ochrana zamestnancov

Vybavte vašich terénnych pracovníkov GPS tlačidlom, ktoré využijú napríklad pri práci v sociálne vylúčených spoločenstvách. V prípade krízovej situácie ho jednoducho stlačia. SOS zariadenie pošle poplach spolu s GPS polohou osoby a vy môžete zavolať políciu alebo ísť na pomoc.

Vybavenie poplachu

Pre príjem a vybavenie poplachov z tiesňových tlačidiel je určená bezpečnostná mobilná aplikácia HelpLivi, vďaka ktorej vami určené osoby vedia o poplachu, nech už sú kdekoľvek, a môžu tak rýchlo zasiahnuť. V prípade potreby je možné poplachy automaticky smerovať napríklad na dispečing mestskej polície alebo dispečing bezpečnostnej agentúry.

Správa a evidencia

Celý systém sa jednoducho nastavuje vo webovej aplikácii. Nájdete tu taktiež podrobné výpisy jednotlivých činností terénnych pracovníkov vrátane času, kedy sa stali. To vďaka NFC čipom umiestneným v mieste bydliska klienta a NFC čítačke, ktorá je súčasťou mobilnej aplikácie HelpLivi. Tieto záznamy vám môžu slúžiť ako podklady pre kontrolu a evidenciu činností.

Jednoduché a dostupné riešenie

Vyberte pre váš domov a klientov tiesňové tlačidlá, detektory a NFC čipy podľa konkrétnych potrieb. Vybavte váš personál bezpečnostnou mobilnou aplikáciou. A potom už stačí len celý systém jednoducho nainštalovať a spravovať vo webovej aplikácii.

Produkty helplivi

Zaujalo vás HelpLivi?

Dajte nám vedieť. Prídeme k vám, všetko predvedieme, premeriame a spoločne navrhneme riešenie priamo pre vás.

Chcete sa dozvedieť viac?